SLUŽBY

Pomáhame firmám zlepšovať ich výrobné možnosti a analyzujeme výrobné procesy. Taktiež navrhujeme a vyvíjame výrobné zariadenia na mieru, ktoré umožnia automatizovať a zefektívniť výrobný proces vášho produktu. Pri výrobe kladieme dôraz na používanie kvalitných materiálov a najnovších technológií. Našim hlavným cieľom je uľahčiť a urýchliť váš výrobný proces tak, aby vaše očakávania boli naplnené.

VÝSKUM A VÝVOJ

VÝSKUM A VÝVOJ

Máte inovatívny nápad, no neviete ako ho premeniť na reálny produkt? Radi vám s tým pomôžeme! Máme bohaté skúsenosti s vývojom technologických riešení v rôznych oblastiach, o čom svedčí aj naše portfólio realizácií. Náš skúsený tím inžinierov sa nezľakne ani tých najťažších výziev.

3D TLAČ

3D TLAČ

Potrebujete znížiť náklady na malosériovú výrobu alebo rozmýšľate ako zhotoviť plne funkčný prototyp? Nadizajnujeme a vyrobíme vám súčiastky na našich 3D tlačiarňach pre vaše projekty. Pošlite nám zadanie a budeme vás kontaktovať.

DOPRAVA

DOPRAVA

Vašu objednávku doručíme osobne na vami zvolenú adresu v rámci celej Slovenskej republiky zadarmo a ručíme zato, že sa vaše zariadenia pri preprave nepoškodia a budú doručené na čas.

TECHNICKÉ PORADENSTVO

TECHNICKÉ PORADENSTVO

Neviete sa rozhodnúť pri výbere novej výrobnej technológie? Naši skúsení pracovníci vám radi zodpovedajú vaše otázky a poradia aké dávkovacie alebo baliacie zariadenie je pre vás najvýhodnejšie. Kontaktujte nás a získajte bezplatnú konzultáciu!

SERVIS

SERVIS

Poskytujme bezplatný 12-mesačný záručný servis a pozáručný servis na nami dodávané stoje, ale aj na iné zariadenia. Servis zaisťujeme na území Slovenskej a Českej republiky. Komplexnú ponuku našich servisných služieb nájdete v kategórii servis.

MONTÁŽ A ZAŠKOLENIE

MONTÁŽ A ZAŠKOLENIE

Naši servisní pracovníci vám zariadenia zmontujú, nainštalujú a uvedú do chodu priamo vo vašich výrobných priesotoroch. Taktiež zaškolenia vašich zamestnancov, ako správne zariadenia obsluhovať.

PROTOTYPING

PROTOTYPING

Náš tím konštruktérov v prepojení na naše výrobné kapacity vám pomôže s dotiahnutím prototypu do finálnej podoby vrátane optimalizácie diela pre sériovú výrobu.

VÝROBA

VÝROBA

Používame najmodernejšie CNC technológie v oblasti tvárnenia a obrábania rôznych priemyselných materiálov. V prípade záujmu vám radi vypracujeme cenovú ponuku na malosériovú alebo sériovú výrobu.

Main Menu