O SPOLOČNOSTI

V IndustryTech poskytujeme riešenia v oblasti plnenia, uzatvárania, etiketovania a balenia výrobkov v potravinárskom, kozmetickom a farmaceutickom priemysle.

U nás si vyberiete zo širokej škály plniacich strojov na tekuté, viskózne, sypké a granulovité zmesi, etiketovacích strojov na všetky typy obalov, dátumovačiek a inkjetových tlačiarní, viečkovačiek a uzatváračiek, miešacích zariadení na prášky a sypké zmesi, baliacich strojov a ďalších.

Po dodaní strojov zaškolíme vašich pracovníkov, ako stroje nastavovať, obsluhovať a ovládať. Na stroje poskytujeme SERVIS A ZÁRUKU NA 24 MESIACOV, INŠTALÁCIU A ZAŠKOLENIE ZDARMA.

industrytech_mapa_sk_cz

AKO TO U NÁS FUNGUJE?

Už viac ako 5 rokov poskytujeme riešenia v oblasti plnenia a balenia všetkých typov zmesí ako tekutiny, oleje, kozmetické krémy, prášky, doplnky výživy, orechy strukoviny ďalšie zmesí. Pre vašu výrobu zabezpečíme tiež stroje na etiketovanie a uzatváranie obalov, priemyselné označovanie výrobkov, spracovanie a miešanie zmesí. Navrhneme vám výrobnú linku na mieru.

document

ANALÝZA DOPYTU

Na základe vašich dopytov a požiadaviek navrhneme riešenia, ktoré zefektívnia výrobné procesy vo vašej firme.

document (1)

PONUKA NA MIERU

Z našej ponuky vytipujeme stroje, ktoré vám urýchlia výrobu a zvýšia výrobnú kapacitu. Ponuku vám radi predstavíme osobne.

settings

INŠTALÁCIA A ZAŠKOLENIE

Stroje inštalujeme vo vašich výrobných priestoroch. Zaškolíme vašich zamestnancov, ako správne zariadenia obsluhovať.

customer-service

SERVIS A ÚDRŽBA

Poskytujme bezplatný záručný servis na 24 mesiacov a pozáručný servis podľa osobitných dohodnutých podmienok.

Main Menu