MONTÁŽ A SERVIS STROJOV

Po dodaní strojov zaškolíme vašich zamestnancov, ako stroje nastaviť, obsluhovať a ovládať. Poskytujeme profesionálny servis a údržbu strojov, aby sme zabezpečili ich dlhú životnosť a čo najvyššiu efektivitu výroby.

Poskytujeme záručný a pozáručný servis pre všetky typy zariadení. Pri servise strojov samozrejme dodávame potrebné náhradné diely. Servis vykonávame priamo u vás alebo v našom servisnom stredisku.

servis_mapa_industrytech

Poskytujeme SERVIS STROJOV DO 24 - 48 HODÍN.

Kontaktujte nás v pracovné dni od 9.00 - 15.00.

+421 902 585 118

ZÁRUČNÝ SERVIS

ZÁRUČNÝ SERVIS

Samozrejmosťou je záručný servis zariadení s tou najvyššou možnou kvalitou. Počas záručnej doby je servis bezplatný a náš servisný tím je povinný odstrániť poruchu, v čo najkratšom možnom termíne.

POZÁRUČNÝ SERVIS

POZÁRUČNÝ SERVIS

V prípade poruchy zariadenia po uplynutí záručnej doby vám poskytneme pozáručný servis za zvýhodnené ceny. Pozáručný servis je vždy potrebné dohodnúť individuálnou servisnou zmluvou.

MONTÁŽ STROJOV

MONTÁŽ STROJOV

Stroje vám doručíme priamo na vopred určené miesto a zrealizujeme profesionálnu montáž strojov vo vašich výrobných priestoroch.

ŠKOLENIE OPERÁTOROV

ŠKOLENIE OPERÁTOROV

Školení vašich zamestnancov o nastaveniach a obsluhe strojov zabezpečíme v deň montáže.

PRAVIDELNÉ PREHLIADKY

PRAVIDELNÉ PREHLIADKY

Po dodaní strojov poskytujeme pravidelné servisné prehliadky, aby bola zachovaná čo najdlhšia životnosť strojov.

NÁHRADNÉ DIELY

NÁHRADNÉ DIELY

Náhradné diely máme k dispozícii v našom centrálnom sklade a zaručujeme, že pre každé zariadenie dodané našou spoločnosťou budú potrebné diely k dispozícii v najkratšom možnom čase.

Main Menu