SERVIS A ÚDRŽBA ZARIADENÍ

Poskytujeme odborný servis a údržbu našich zariadení, aby sme zabezpečili ich dlhodobú životnosť a čo najvyššiu efektívnosť výroby. Máme dlhoročné skúsenosti v oblasti servisu. Vykonávame záručný aj pozáručný servis na všetky druhy zariadení. Pri údržbe strojov je samozrejmosťou dodanie potrebných dielov. Servis realizujeme priamo vo vašich priestoroch alebo v našom servisnom stredisku.

PRAVIDELNÉ PREHLIADKY

PRAVIDELNÉ PREHLIADKY

Po dodaní zariadenia je pre zachovanie, čo najdlhšej životnosti doporučené vykonávať pravidelné servisné prehliadky. Počas záručnej doby sú pravidelné prehliadky bezplatné.

ZÁRUČNÝ SERVIS

ZÁRUČNÝ SERVIS

Samozrejmosťou je záručný servis zariadení s tou najvyššou možnou kvalitou. Počas záručnej doby je servis bezplatný a náš servisný tím je povinný odstrániť poruchu, v čo najkratšom možnom termíne.

POZÁRUČNÝ SERVIS

POZÁRUČNÝ SERVIS

V prípade poruchy zariadenia po uplynutí záručnej doby vám poskytneme pozáručný servis za zvýhodnené ceny. Pozáručný servis je vždy potrebné dohodnúť individuálnou servisnou zmluvou.

NÁHRADNÉ DIELY

NÁHRADNÉ DIELY

Náhradné diely máme k dispozícii v našom centrálnom sklade a zaručujeme, že pre každé zariadenie dodané našou spoločnosťou budú potrebné diely k dispozícii v najkratšom možnom čase.

Main Menu